
Hadi Erol ook komend seizoen bij S.J.C.
Hadi (21) is na de winterstop neergestreken bij de A-selectie. Reden van zijn komst was het vertrek van 3 spelers evenals enkele langdurige blessuregevallen waardoor tussentijdse versterking van de selectie hard nodig was.
Hadi heeft in de jeugd van ADO den Haag gevoetbald. De afgelopen jaren heeft hij op hoog niveau in de jeugd bij Quick Boys gevoetbald en dit seizoen heeft hij onderdeel van hun A-selectie uitgemaakt.
Hij kan zowel op het middenveld (favoriete positie 10) als op de flanken voorin spelen. Al na enkele wedstrijden heeft hij zich bij S.J.C. in de basis van het team gespeeld. Met zijn balvaardigheid, energie en vechtlust voor het team heeft hij de trainersstaf maar ook de TC overtuigd van zijn kwaliteiten.
In de gevoerde gesprekken is duidelijk naar voren gekomen dat er veel vertrouwen is in Hadi en er volop perspectief voor hem is om verdere sportieve ontwikkelingsstappen te maken. Hadi geeft aan dat hij zich gewaardeerd en prettig voelt bij de spelersgroep en goed is opgenomen binnen S.J.C. Het besluit om met elkaar door te gaan was daardoor voor beide partijen eenvoudig. Wij zijn de TC van Quick Boys dankbaar omdat zij alle medewerking aan zijn komst hebben gegeven.
De A-selectie voor komend seizoen 2026-2027 is hiermee bijna rond.
Technische commissie herenselectie