
JO14-2 kan een knappe 3e plaats veiligstellen
Na een zinderende zaterdag, waarbij de O23 kampioen 🏆 werd, de derby tegen Ter Leede omlijst met (muzikaal) vuurwerk 🧨🎵🎤🎸🔊 en afscheid werd genomen van legend Jordy Groot 👑, op naar deze week.
Diverse teams zijn in de race voor de kampioenschappen en de JO14-2 kan een knappe 3e plaats veilig stellen tegen (of verliezen aan) FC Lisse.
Na vorig jaar in de 4e klasse begonnen te zijn, bij de seizoensstart aan de onderkant van de 3e klasse gebungeld te hebben, nu in de laatste periode gegroeid naar een subtopper, wat verzilverd kan worden met brons. Er staat dus iets op het spel! 💪🏆🔥
Kunnen de mannen van Hendrik, Alexander & Martijn nog 1 keer ‘Strijd, Passie en Vriendschap’ op de mat leggen en het podium veilig stellen?
Komt het zien en steun de boys! 💪⚽🖤🤍⚽🔥
#Strijd, Passie & Vriendschap #Voetbal #Noordwijk #Jeugd