
Teammanagers Richard Hoogervorst en Justin Vink gaan na dit seizoen stoppen
De TC van de herenselectie maakt bekend dat teammanagers Richard Hoogervorst en Justin Vink na dit seizoen gaan stoppen. Beide mannen hebben besloten om na meerdere seizoenen een stap terug te doen. Richard heeft begrijpelijkerwijs te kennen gegeven dat hij meer tijd wil steken om zijn beide talentvolle zoons Lex (komend seizoen keeper van VVSB) en Tom (spits heren 1) te willen volgen tijdens hun wedstrijden. Justin heeft aangegeven dat zijn werk en de rol van teammanager bij S.J.C. niet altijd makkelijk te combineren is en vindt het de juiste timing om te stoppen nu het sportieve hoofdstuk met hoofdtrainer Marcel IJzendoorn eindigt.
Richard en Justin zijn, samen met Sipko van Zundert, het vaste organisatorische hart achter de hoofdmacht.
Taken zijn onder andere de gehele logistiek rondom de selectie, waaronder het kledingbeheer, materiaalbeheer en vele andere activiteiten die nodig zijn geweest ter ondersteuning van de spelersselectie en staf.
Bestuurslid Voetbalzaken Kees Brouwer spreekt zijn waardering uit voor hun jarenlange inzet: “Wij zijn Richard en Justin zeer dankbaar voor alles wat zij voor onze vereniging hebben betekend. Zij hebben achter de schermen bergen werk verzet om de randvoorwaarden voor onze selectiespelers en staf optimaal te organiseren. Hun betrokkenheid en clubliefde zijn van onschatbare waarde geweest. Van een definitief afscheid is eigenlijk geen sprake want beide mannen zullen ongetwijfeld ook in de toekomst bij S.J.C. te bewonderen zijn, maar dan meer in de rol als toeschouwer van wedstrijden van heren 1”.
Ook de vertrekkende teammanagers kijken met een trots gevoel terug op hun periode bij de club. “We hebben de afgelopen seizoenen met veel plezier en energie samengewerkt met Marcel IJzendoorn, de staf, spelersgroep en TC. Binnenkort zal meer nieuws verschijnen over wie de teammanagers zullen gaan opvolgen.
TC herenselectie